Folk i Framti

Vi lever for å skape verdier for våre kunder. Vi som jobber i Framti elsker å hjelpe innovative produkter med å se dagens lys, og arbeider hver eneste dag med å levere de beste, mest kompetente og mest kostnadseffektive produksjonsløsningene.

Anders Skjærvik

Chairman of the Board / Partner / Senior Product Developer

anders.skjaervik@framti.no
+47 404 13 725

Roar Petersen

Board member / Partner / Production Manager

roar.petersen@framti.no
+47 404 03 046

Gorm Bjørnar Karlsen

Sverre Steensen

Kristin Lysholm

Accounting Manager

kristin.lysholm@framti.no>

Anders Flaten

Senior Product Developer

anders.flaten@framti.no

Tore A. Østerlie

Marketing & Communications

tore.osterlie@framti.no

Steve Conlan

Senior Software Developer

steve.conlan@framti.no

Aleksei Aniskin

Senior Software Developer

aleksei.aniskin@framti.no

Daniel Norcott

Senior Electronics Designer

daniel.norcott@framti.no

Ed Robbins

Senior Software Developer

ed.robbins@framti.no

Serge Gale

Senior Software Developer

serge.gale@framti.no

Tony Wen

Facility Manager of Asia Operations

Lily Young

Logistics Manager of Asia Operations

Slava Chernysh

Head of R&D Eastern Europe